Діємо для здоров'я

Наша школа вже три роки  працює з Україно-швейцарським проєктом "Діємо для здоров'я." Сучасна школа має надати молодим людям знання та  допомогти розвинути уміння та  навички, які необхідні для  здорового та  продуктивного життя як  у дитячому та  юнацькому віці, так і  у подальшому дорослому житті. Тому, поруч з  навчанням і  вихованням, формування здоров’язбережувальної компетентності  – одне з  головних завдань закладу освіти. Щоб сприяти здоровій та  безпечній поведінці учнів, заклад освіти має створити умови, сприятливі для  навчання, успішної соціалізації й гармонійного розвитку дітей та підлітків. Навчання медичних сестер при Полтавському обласному громадському центрі здоров'я - це одна з можливостей гарантувати й підтримувати безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу.

13:59 29.03.2023

Що важливо при виборі професії?

Існує формула вибору професії, яка поєднує наступні компоненти: «хочу» - «можу» - «треба». Хочу: твої прагнення (бажання, інтереси, схильності, ідеали); Можу: твої можливості (стан здоров'я, здібності, рівень знань, характер, темперамент); Треба: стан ринку праці, соціально-економічні проблеми в регіоні. 27 березня  2023 року наші випускники знайомилися з особливостями професії "учитель" на базі Полтавського педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

15:42 27.03.2023

Тиждень зарубіжної літератури

Сьогодні актуальним і важливим завданням освітньої системи постає виховання нового покоління, яке буде людяним, милосердним, толерантним, гуманним та орієнтуватиметься на істинні цінності.В умовах трансформації сучасного суспільства проблема формування духовної культури особистості є актуальною. Шлях розвитку і становлення і духовних цінностей тісно переплітається зі шляхом самопізнання та самовдосконалення.

15:48 17.03.2023

Акція "Добре діло"

В рамках загальношкільної акції "Добре діло" учні 9-а класу організували буккросинг, (англ. bookcrossing, [bʊkˈkrɒsɪŋ] — «перехід книжок») — хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж.

14:55 16.03.2023

“НотаЄнота”: Грай краще! Знай більше!

15 березня у стінах закладу пройшла нова інтелектуальна гра, де учні старших класів намагалися звільнити херсонського Єнотика з фейкового полону.

16:50 15.03.2023

Міжнародний день числа Пі

День пі — неофіційне свято, присвячене числу π. Воно святкується 14 березня, що в прийнятому в США форматі записується як 3.14, що є трьома першими розрядами числа π. Свято впроваджене на математичних факультетах значної кількості вишів у різних країнах. Зазвичай свято розпочинається о 1:59 ночі, що разом із датою складає перші шість знаків числа π (3,14159).

16:37 14.03.2023

ОцінкаVSСамооцінювання

Провели диспут з учнями 9-го класу, визначили важливість отримання оцінки та самооцінювання. Після проведеного дослідження серед учнів старших класів виявили, що оцінка - важливий інструмент щодо мотивації отримання знань, але головне - це внутрішня мотивація.

15:19 13.03.2023

Алгоритм вирішення конфліктів

В ОЗ "Диканська ЗОШ І-ІІІ ступенів" відбувся захід з ПСП на тему "Взаємодія в колективі та алгоритм вирішення конфліктів".

14:15 13.03.2023