Зустріч птахів

22 квітня в нашій школі для учнів 1-5 класів відбулося "Cвято зустрічі птахів". Учні 5 класу показали казку та підготували презентацію "Перелітні птахи". Вчитель біології Кальник А.Я. провів між 5 та 4 класами вікторину. Переможці і учасники отримали солодкі призи.

15:39 22.04.2011

Великодне свято

Великодне свято - одне з найбільших свят християн. Радість з неба ся являє, Паска красна день вітає, Радуйся щиро нині - Бог дав щастя всій родині/ На передодні Великодня в нашій школі проведено виховні заходи, конкурс на кращу писанку.

13:10 22.04.2011

Прибирання території в нашій школі

Ми - учасники двомісячника озеленення та благоустрою рідного селища. 19 квітня учні нашої гімназії провели суботник з метою благоустрою прилеглої до школи території. Прибирали бульвар біля школи, підсаджували дерева та кущі, прополювали клумби.

15:53 20.04.2011

Районний фестиваль Дружин юних пожежників

15 квітня в нашій школі відбувся районний фестиваль "Дружин юних пожежників", в якому прийняли участь 6 дружин юних пожежників. Команда "Іскорка" Диканської гімназії № 2 теж прийняла участь у цьому фестивалі.

15:19 15.04.2011

Районний фестиваль Дружин юних пожежників

12:25 15.04.2011

День космонавтики

12 квітня 2011 р. весь світ відзначає 50-річчя першого польоту людини у космос. З цієї дати почалась нова ера - ера космонавтики. Цю визначну подію відзначили і у нашій школі. Вчителем астрономії Сулимою В.І. було проведено загальношкільний виховний захід "Космічна подорож".

15:49 12.04.2011

Ми і екологія

18 березня в нашій гімназії відбувся конкурс "Ми і екологія", в якому взяли участь усі учні нашої школи. Екологічний театр "Паросток" 2 класу (Класний керівник Олефір Н.В.) Екологічний загін "Підсніжник" 4 класу (Кл.керівник Сімаченко Л.М.) демонструє своє розуміння головних проблем довкілля. Свій виступ учні 3 класу (Кл.керівник Олійник М.В.) подали у формі суду над губителями природи.

15:44 29.03.2011

Конкурс екологічних агітбригад Диканського району

23 березня, у Диканській гімназії ім.М.В. Гоголя, було проведено районний конкурс екологічних агітбригад. Агітбригада "Світанок" Диканської гімназії №2 (керівники: Кальник Л.І., Кальник А.Я.) теж стала учасником цього конкурсу і виборола 1 місце в районі.

15:34 29.03.2011

Перемога у Всеукраїнському конкурсі "День води"

Ранок 29 березня 2011 року приніс у нашу школу несподівану приємну новину, учениця 10 класу Чуприна Ольга стала переможцем Всеукраїнського конкурсу "День води". З перемогою її привітали голова Диканської райдержадміністрації Оніщенко Ю.В та начальник відділу освіти Черкащенко П.М., а також представники "Полтававодгосп": заступник директора Чмирь О.Д., начальник відділу Стельмах І.С. та провідний інженер Шарнюк І.О.

15:13 29.03.2011