Увага! Діти на дорозі

З 1 по 20 вересня 2011 р. у школі проводився рейд "Увага! Діти на дорозі", відбулися цікаві виховні заходи, які спрямовані на удосконалення знань дітей з правил дорожнього руху та поведінки на проїжджій частині вулиці. А допомогли оновити ці знання працівники Диканського ДАІ.

15:28 20.09.2011

День здоров'я

9 вересня 2011 р. відбувся загальношкільний виховний захід "День здоров"я", присвячений дню фізичної культури та спорту. У ньому взяли участь усі класи школи, з яких було сформовано 4 збірних команди. Переможених не було, а переможцями стали ми ВСІ!

15:33 09.09.2011

День знань

Перший, перший, перший раз Йде Яринка в перший клас. Перший раз за парту сіла, Пише палички несміло. Ох, невмілі ручки, Неслухняна ручка. Дівчина маленька, Палички кривенькі. В класі тиша, тиша, тиша... Вже Яринка пише, пише... Дівчинка маленька, Літери рівненькі І слова чудові. Ось вам слово в слово: МАМА, УКРАЇНА — НАША БАТЬКІВЩИНА.

15:38 01.09.2011

Цікаві канікули

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора - канікули! але провести всі теплі, сонячні дні вдома перед телевізором і комп'ютером - це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо - найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо - це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: "...щоб сонечко світило та веселка раділа".

15:20 26.07.2011

Останній дзвінок

27 травня 2011 року в нашій гімназії пролунав останній дзвінок. На святі були присутні поважні гості: голова Полтавської облдержадміністрації Удовіченко О. В., начальник Головного управління освіти та науки Полтавської облдержадміністрації Мирошниченко В. І., голова Диканської райдержадміністрації Оніщенко Ю.В. голова селищної ради Товстій В.В., начальник відділу освіти Диканської райдержадміністрації Черкащенко П.М.

16:07 02.06.2011

Зустріч випускників

Щороку, в останню суботу травня, наші випускники збираються до рідної школи на зустріч. Гамірно і весело було на подвір'ї гімназії 28 травня 2011 року. Тут зібралися випускники 2001, 2006 років та вчителі, щоб поділитися враженнями про школу, про минулі шкільні роки, про дитинство, яке залишилося в школі.

15:22 02.06.2011

Міжшкільна наукова конференція

20 травня в нашій гімназії було проведено міжшкільну наукову конференцію для учнів старших класів "Екологічна свідомість, як визначальний фактор становлення ноосфери". В конференції взяли участь учнівські делегації Великобудищанської загальноосвітньої школи (керівник, вчитель біології Бєляєва Т.Г.), Шишацької загальноосвітньої школи ім.В.І.Вернадського (керівник, вчитель біології Самсоненко В.Я.) і Диканської гімназії №2 (керівник, вчитель біології Кальник А.Я.)

15:36 22.05.2011

Дзвони Чорнобиля

Чорнобиля гіркий полин На серце ліг незримо й тяжко, І пливе над землею дзвін Із тихим стогоном протяжно. То дзвонять дзвони не Хатині, Де слід лишила свій війна, Це стогнуть землі України, Де мирний атом не мина.

15:45 28.04.2011

Свято Букваря

Є святкових днів багато На листках календаря, А між ними — й наше свято: Вшанування Букваря.

15:20 28.04.2011

Шкільний конкурс-фестиваль юних пожежників

20 та 22 квітня відбувся шкільний конкурс-фестиваль юних пожежників, в якому взяли участь усі учні нашої школи. Кожна команда продемонструвала міцні знання правил протипожежної безпеки.

15:45 22.04.2011