Подорож на фабрику емоцій

Дата: 21.12.2023 19:12

Багато століть театральне мистецтво не втрачає своєї популярності, а навпаки розвивається і приносить нам радість. Театр має виключно важливе етичне і художнє значення, несе в суспільство ідеї гуманізму і добра, сприяє формуванню естетичного смаку, розширенню кругозору. Театр – це фабрика емоцій. З цією фразою важко сперечатися. Адже кожен, хто хоча б раз був на виставі, байдужим до цього виду мистецтва не залишиться. Когось дійство на сцені вражає до глибини душі, а гра акторів змушує плакати, сміятися та дивуватися.

Саме до такого добра і доторкнулися учні 5-А та 7-Б класів разом з наставниками Галушкою Ю.А., Вільховик Н.С. та Кочарян А.О., переглядаючи прем'єру вистави "Чарівник країни Оз" в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя.