Місячник правового виховання

Дата: 06.11.2023 18:59

Захист своїх прав є дуже важливим! Обізнаність про свої права посилює наші можливості, тоді ми можемо впливати на ситуацію та приймати рішення!

За ініціативою Благодійного фонду "Фонд розвитку громад "Ініціатива" у партнерстві з ГО "Бюро гендерних стратегій і бюджетування", з метою підвищення обізнаності дітей та підлітків з таких питань,  як рівність між жінками та чоловіками,  нестереотипні гендерні ролі, взаємна повага, вирішення конфліктів у міжусобних стосунках без застосування насильства,  запобігання насильству за гендерною ознакою та право на особисту цілісність будь-якої особи, була проведена інформаційна бесіда. Діти обговорювали  тему та ділилися життєвими ситуаціями, шукали способи вирішення їх.. Після чого взяли  участь у квест-грі "Мобільна варта" та отримали подарунки.