Місячник правових знань

Дата: 10.11.2023 18:41

Кажучи словами Віктора Гюго: «Право – це все, що істинне та справедливе». Право як і будь - яка правова норма забороняє або дозволяє людині здійснювати будь-які дії. Наприклад, переходити дорогу можна лише на зелене світло світлофора, порушення цього правила потягне за собою штраф. Право також категорично забороняє людям здійснювати певні дії, результатом яких можуть стати негативні наслідки не лише для конкретної людини, а й для всього суспільства в цілому. Наприклад, заборонено брати без дозволу чужі речи, або товари в магазині не заплативши за них, хуліганити та здійснювати інші протиправні вчинки. За це обов'язково наступить відповідне покарання. Отже, кожен з нас має жити й діяти в правовому полі.

В рамках місячника правових знань для учнів 9 - А класу бібліотекар Безугла Т.І. провела інтелектуальну гру «Я і правове поле»