Форум  «Здорова школа»

Дата: 02.11.2023 18:36

Що роблять вчителі на канікулах? Обмінюються досвідом, набувають нових знань, планують спільну діяльність.

2 листопада 2023 року заступник директора школи з виховної роботи Людмила Кальник та вчитель з основ здоров’я Любов Дзюба були учасниками обласного форуму «Здорова школа», який зорганізовано і проведено для партнерських закладів освіти українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», що реалізовується у співпраці з Департаментом освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації.

Мета форуму «Здорова школа»:

• представити результати спільної діяльності проєкту «Діємо для здоров’я» і мережі  партнерських закладів освіти;
  • визначити головні напрямки спільної роботи у поточному навчальному році;
  • представити інструмент самооцінки закладу освіти «Індекс здоров’я школи» та продемонструвати можливості застосування електронного кабінету для розробки плану вдосконалення закладу освіти.