Уроки минулого

Дата: 23.05.2023 16:56

23 травня в залах Диканського краєзнавчого музею ім. Д.Гармаша відбувся захід, присвячений Дню пам'яті жертв політичних репресій. Запрошені - старшокласники ОЗ "Диканська ЗОШ І-ІІІ ступенів" (вчитель історії Бехтер Ірина Леонідівна). Під час тематичного уроку була присутня спеціально запрошена гостя та близький друг музею - адміністратор інформаційно-довідкової зали УСБУ в Полтавській області Євдокімова Олена Євгеніївна, яка розповіла про історію репресивної машини часів панування радянської влади, процес реабілітації невинно засуджених, а також створення та діяльність архіву, де зберігаються справи наших земляків. Учні проглянули відеоролик, який стосувався статистичних даних щодо жертв репресій в Україні, а також прослухали витяги зі справ мешканців Диканщини, які постраждали від горнила репресій.