Посади своє дерево

Дата: 19.09.2023 05:14

Дерева саджають з різними намірами. Хтось просто дбає про зовнішній вигляд місцевості,  інші думають про користь очищення деревами забрудненого  повітря. Дехто хоче залишити по собі слід, а комусь подобається куштувати соковиті плоди. Інший плюс великої кількості дерев – це тиша. Дерева утворюють таку собі стіну, що захищає від розповсюдження шуму.

А можна ще посадити дерево, щоб рости разом з ним, а після закінчення школи лишити його, як добру згадку про себе та своїх однокласників. В такому випадку дерево стає повноцінним учасником виховного процесу, засобом духовного становлення, свідком росту дитини. Саме тому саджати своє дерево в нашій школі стало доброю традицією. Учні  1 А класу з учителем Чумаченко А.О. теж долучилися до цієї доброї справи. Нехай росте ваше дерево, дорогі наші першокласники, а разом з ним нехай ростуть і ваші успіхи у навчанні!