Червона стрічка

Дата: 01.12.2023 16:33

1 грудня світ відзначає день боротьби зі СНІДом та толерантного ставлення до ВІЛ-позивних людей. Головна мета  - звернути увагу суспільства на цю проблему. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Проєкт "Червона стрічка" символ співчуття, підтримки й надії на майбутнє без СНІДу.

Фахівчинями КНП "Диканська лікарня планового лікування" та представницею Червоного хреста була проведена лекція для старшокласників на тему "ВІЛ через дружбу не передається". Соціальний педагог Литвиненко Ю.С. провела урок - гру для 9 класу на тему "1 грудня - міжнародний день боротьби зі СНІДом. Жити заради життя". Учні 8 класу обговорили важливі та суперечливі питання щодо  середовища,  яке нас оточує, здоров'я, особистої відповідальності на годині психолога з елементами гри  на тему "Коло моєї безпеки", який провела шкільний психолог Воронянська А.М.