Інклюзивне навчання

Дата: 18.05.2023 16:13

Інклюзивне навчання є основною та найбільш ефективною формою здобуття якісної освіти людьми з особливими освітніми потребами.. Упровадження інклюзивної освіти в нашій школі актуалізувало потребу в підготовці педагогів до роботи в інклюзивному навчальному середовищі та необхідність їх готовність до роботи в інклюзивному освітньому середовищі в контексті сучасного розуміння  освіти, змін в українському законодавстві.

18 травня 2023 року в нашому навчальному закладі відбулося засідання команди супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Спільно з фахівцями Інклюзивно-ресурсного центру було розглянуто чергові питання: аналіз навчальних досягнень дітей за ІІ семестр та навчальний рік в цілому, а також  зроблено підсумки виконання індивідуальної програми розвитку. учнів.