Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!

Дата: 19.05.2023 16:02

19.05.2023 року з метою удосконалення теоретичних знань і практичних навичок в разі виникнення надзвичайних ситуацій, у школі проведено День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!»
В рамках Дня ЦЗ проведено тематичні виховні години класними керівниками, здійснено навчальну екскурсію учнями 1, 2-х класів в Державну пожежно-рятувальну частину смт. Диканьки. Учні 3, 4, 5, 6-х класів зустрілися з працівниками Диканського РВ національної поліції України в Полтавській області; учні 7-11 класів закріпили теоретичні й практичні знання, взявши участь в пізнавальному квесті з ЦЗ «Простір безпеки». Закінчився День ЦЗ підбиванням підсумків та обговоренням результатів проведення Дня ЦЗ.