Як розпізнати свої емоції

Дата: 25.05.2023 15:55

Навіть дорослі часто не можуть виразити свої емоції. А якщо ми хочемо прочитати емоцію з міміки, виникає проблема. Коли комп’ютерна програма намагається зчитати емоції людини на фото, вона не здатна цього зробити адекватно. Що вже говорити про дітей? Емоції — дуже складне явище. Перш за все, емоції не існує як окремого механізму у мозку людини. Емоція — це частина алгоритму прийняття рішення. Її суть не у тому, щоб викликати якесь почуття, а у тому, щоб запустити стратегію поведінки. Як ми вирішуємо, чи щось для нас є красивим чи потворним? Ми інстинктивно хочемо або наблизитися до об’єкта, або віддалитися. Це і є механізм роботи емоцій. Сьогодні  25.05.23 р. волонтери ЧХ практичний психолог Воронянська А.М. та заступник директора Кальник Л.І. разом з учнями 3-А класу вчилися розпізнавати емоції.