Бути здоровим - здорово!

Дата: 22.05.2023 15:46

Виховання культури здорового способу життя - актуальна тема на сьогоднішній день. В останні десятиліття в усьому світі намітилася тенденція до погіршення здоров'я людей. Зупинити цей процес, сподіваючись тільки на медицину, неможливо, тому для того, щоб не захворіти, людині необхідно навчитися залишатися здоровим.
Важливе значення для вирішення означеної проблеми є навчання учнів відповідально ставитися  до свого здоров’я, формування через освіту здорового способу життя. А найкращий спосіб навчання - це гра. Тож нещодавно вчитель основ здоров’я Дзюба Л.С. та учні восьмих і дев’ятих класів нашого закладу поринули у цікаву гру. Позитивний настрій, нові знання, робота у команді й просто хороша атмосфера сприятимуть дотриманню правил здорового способу життя.