Місячник правового виховання

Дата: 24.11.2023 15:45

20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року - Конвенцію про їх права. Увесь світ об'єднався, щоб відзначити Всесвітній день дитини. Цей день присвячений визнанню прав, добробуту та потенціалу кожної дитини. Дитина - найцінніший скарб нашої планети.

Для учнів початкової школи було проведено Годину психолога на тему "Права дитини", де діти переглянули мультфільм про права дитини, взяли участь у грі "Подорож до країни Права дитини, створили квітку "Кожна дитина має право" та відчули себе мультяшними героями. Учні середньої школи приділили особливу увагу створенню доброзичливої атмосфери для кожного в класі, вміння приймати думку кожного та підтримувати.

Нехай кожен малюк, підліток і доросла дитина отримують достатньо любові, турботи, тепла та доброти!