Про порядок вивчення стану викладання та рівень знань, вмінь і навичок учнів з фізичного виховання

Дата: 03.10.2019 15:41

Диканська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Диканської районної ради Полтавської області

Наказ                                                           № 196

03 жовтня  2019 року

На виконання річного плану роботи школи на 2019/2020 н.р., з метою якісного вивчення  стану  викладання фізичного виховання

НАКАЗУЮ:

1. Створити комісію для вивчення стану викладання фізичного виховання  у такому складі:

Сімаченко Л.М. – голова комісії, директор школи;

Покас Н.А – заступник директора з навчально-виховної роботи;

Кальник Л.І. – заступник директора з виховної роботи;

Безугла Т.І.. – голова м/о вчителів естетично-розвиваючого циклу предметів;

Олійник М.В. – голова шкільного м/о вчителів початкової школи;

Воронянська А.М. – голова профспілкового комітету школи, практичний психолог школи.

Членам комісії відвідати уроки і подати до навчальної частини висновки і пропозиції до 01 листопада  2019 року.

1. З метою проведення методичної роботи на діагностичній основі здійснити анкетування вчителів та учнів. Відповідальною призначити практичного психолога Воронянську А.М..
  2. Матеріали (підсумки анкетування, відвідування уроків) подати відповідальному  до  навчальної  частини  школи  до  01 листопада 2019 року.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора з навчально – виховної роботи Покас Н.А.

Директор школи                               Л.М. Сімаченко

Проект наказу вносить Покас Н.А.