Юридична клініка Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

Дата: 20.12.2021 15:38

Раді щиро вітати вас від усього колективу Юридичної клініки Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»!

Наша команда здійснює безоплатну правову допомогу усім верствам населення у всіх галузях права:

У нашому штаті 23 студенти та за кожним напрямком права закріплені викладачі-куратори.

Здійснюється консультування з усіх галузей права, зокрема:

-        міжнародні приватно-правові відносини, питання призначення та проведення судових експертиз, працевлаштування українських громадян за кордоном, питання нострифікації, легалізації та апостилювання;

-        право інтелектуальної власності, спадкове право;

-        трудові відносини;

-        захист прав споживачів; особливості укладення господарських договорів; міжнародно-правові способи захисту прав людини і громадянина; захист економічної конкуренції; порядок створення та реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності;

-        правовідносини у сфері адміністративного права; правовідносини, у сфері кримінального права  тощо.

Крім того, ми проводимо багато різних цікавих івентів: конкурсів, змагань, олімпіад для студентів та школярів з метою обізнаності населення своїх прав та обов’язків на конкретних ситуаціях, запрошуємо провідних вчених та практиків на такі зустрічі, у тому числі і дистанційно, через систему Zoom.

Будемо дуже раді співпрацювати з вами школярами старших класів.

Як з нами зв’язатися:

Корпус К2, а. 302,