Увага, конкурс "День шкільного молока"

Дата: 17.09.2023 10:35

Щоб привернути увагу громадськості до важливості вживання молока та молочних продуктів для зміцнення здоров'я молодого покоління, формування у дітей шкільного віку усвідомленого ставлення до здорового харчування і сприяння регулярному забезпеченню школярів молоком як додатковим харчуванням, щороку відзначається Всесвітній день шкільного молока!

Цьогоріч з нагоди свята стартує конкурс #День_шкільного_молока_2023 для закладів освіти України!

Одним з виховних проєктів, які передбачені в Стратегії розвитку  нашої школи, є проєкт «Діємо для здоров’я!», тому наша шкільна громада з задоволенням долучається до проведення масових заходів в рамках конкурсу.

Заходи проводяться компаніями «Люстдорф», «Молочний альянс», «Клуб сиру», «Молокія», агропромхолдингом «Астарта-Київ» у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).