Світ навколо нас

Дата: 04.05.2023 15:07

Малювати - значить удосконалювати себе! Малювання формує природним чином наш естетичний смак. Ви більше розрізняє красиве і не красиве. Все це переноситься на будь-яку Вашу діяльність, в ній Ви поступово удосконалює те, над чим працюєте.

Ви розкриваєте свої творчі таланти. Якщо Ви регулярно малюєте, Вам все більше хочеться перенести творчість в інші сфери: в побут, відносини, в роботу. Скрізь Вам стає легше творити, придумувати нове, знаходити оригінальний вихід зі складних ситуацій.

Завдяки всьому вище сказаному малювання розвиває мозок.Саме тому у школі було проведено Тиждень образотворчого мистецтва.Основне завдання тижня полягало в тому, щоб допомогти розкритися дитячим талантам, навчити учнів діяти дружно й організовано.

На кожен день тижня були заплановані конкретні заходи для учнів усіх ланок школи.

З перших днів тижня вчителем образотворчого мистецтва Безуглою Т.І. було організовано й оформлено персональні виставки малюнків юних художників «Світ навколо нас» , учнів 5-8 класів. У виставці брали участь:

Пертуня Аріна, Шатуліна Яна, Гричук Русана (6-б), Шляхова Діана, Безродна Валерія (7 клас), Довгань Сергій. Пронь Анжеліка (8-А), Ярошенко Вікторія(8-б),  Господаренко Ліза (9-А), Кліментьєва Євгенія(10 клас).