Досліджуйте технології
Якщо у вашій сім'ї з'явиться будь-який новий гаджет, який цікавить дитину: ігрова консоль, смартфон, ноутбук, планшет тощо, завжди краще ознайомтеся з усіма тонкощами, перш ніж дати його дитині. Перевірте, чи можна заздалегідь зменшити вікові обмеження або встановити фільтри та батьківський контроль. Якщо вам потрібна допомога, зверніться до гайдів для батьків про контролі , соціальні мережі , ігрові консолі , ПК та багато іншого .
Керуйте часом
На канікулах діти працюють більше часу вдома, тому важливо поговорити з дитиною про екранний час , щоб усі члени сім'ї знали, який час є прийнятим. У багатьох пристроях і додатках можна зменшити обмеження часу екрану. Крім того, рекомендуємо підписати з дитиною Сімейну угоду із правилами використання гаджетів для всієї родини.
Говоріть про безпеку в інтернеті
Розвиток критичного мислення щодо безпеки в Інтернеті може мати навіть більше значення в захисті онлайн і дати дітям впевненість в онлайн-світі. Регулярно говоріть з дітьми про користування Інтернетом, обговорюйте різні сценарії, з якими вони можуть зіткнутися в, вони були готовими до того, як на це реагувати. Згадайте про те, як ігнорувати небажані запити у друзів, залишити неприємні та шкідливі онлайн-чати, додати про окремих людей або не поширювати особисту інформацію. А допоможе з такими розмовами спеціальний підкаст «Хороших батьків не блокують» .
Куди звертатися за допомогою:
|