A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Опорний заклад "Диканська загальноосвітня школа I-III ступенів Диканської селищної ради Полтавського району Полтавської області"

Випускники

Дата: від до Скинути

2020-2021 н.р.

Височин Валерія  Глушко Анастасія  Гребіник Дмитро  Дзябко Роберт  Калініченко Анатолій  Калюжна Анастасія  Кодак Анастасія  Курбала Ірина  Ленько Марина  Семенова Марія  Щербань Ліза 

15:01 22.06.2021

2019-2020 н.р.

Гричук Поліна (золота медаль) Григоренко Євгеній Донник Анна Завода Діана Мацко Максим Моргун Євгеній Погрібний Владислав Селегей Властислав Сорокін Артем Устінов Денис Фролова Карина (золота медаль) Яковенко Владислав 

15:04 22.06.2020

2018-2019 н.р.

Бєлих Владислав Воронянський Костянтин Гальченко Анна Говтвяниця Антон Гордівський Олег Дзюба Альона Жадан Микола Ільєв Денис Кішінець Олександр Лещенко Анастасія Марченко Дар’я Мацко Ігор Рябоконь Єлизавета Паршин Максим Славний Віталій Соболєва Вікторія Попов Андрій 

15:05 22.07.2019

2017-2018 н.р.

Базарбаєв Олег Белих Вікторія Булава Віктор Гетьман Оксана Гребіник Елизавета  Данілкін Дмитро Крат Аліна Мусяло Дмитро  Пилипась Альона Пилипенко Віталій  Тарасенко Катерина Федоренко Ростислав  Хміль Вікторія Яковенко Денис

15:12 22.07.2018

2016-2017 н.р.

Бегей Євгеній  Безрідний  Сергій     Гордієнко  Давид    Дальченко Вадим    Заріцький Анатолій    Кібальник Наталія    Ковтун Євгеній  Мартиненко Людмила    Пащенко Віталій    Погрібний Олексій     Простак Олександр    Спаський Максим    Юзько Сергій  

15:13 22.07.2017

2015-2016 н.р.

Бережний Ігор (срібна медаль) Григоренко Денис Губар Надія (срібна медаль) Жовноватий Євген Кузьмінчук Анастасія Левченко Руслана Литвак Оксана Неділько Анжеліка Носач Андрій Одинець Поліна Озірний Владислав Погрібний Дмитро Селегей Софія Терещенко Анастасія Юрченко Алла Яківець Владислав Яковенко Ігор

15:14 22.07.2016

2014-2015 н.р.

Бородай Максим Бражник Анна Воронянський Владислав Гордівська Ірина (золота медаль) Звагольський Ігор Каплун Катерина Кінаш Марина Костенко Родіон Личман Анна Лукаш Аліна Маложиленко Едуард Манич Євгенія Молька В’ячеслав (золота медаль) Попова Неля (золота медаль) Тесленко Владислав Троян Володимир Устінова Вікторія Чуприна Сніжана Штиль Антоніна         

15:16 22.07.2015

2013-2014 н.р.

Білецька Дарія Бруєнко Антон  Васько Юлія  Гордівський Андрій Домненко Аліна Жаботинська Тетяна  Козченко Олександра Костюмінська Карина  Красіля Віталій  Курбала Марина  Кутовий Андрій  Лазарева Дар’я (золота медаль)  Мирко Дмитро  Одарюк Каріна (золота медаль)  Пругло Оксана Стєнков Родіон Суржик Євген  Яковець Лідія (золота медаль) 

15:19 22.07.2014

2012-2013 н.р.

Аушкін Артур Бараш Ірина Бегей Богдан Бідна Катерина Гладунов Володимир  Дейнека Ярослава (срібна медаль) Дзюба Олександр Дяківнич Анастасія (золота медаль) Жайворон Едуард   Заїченко Олександр   Кучкова Марина  Любіченко Максим  Онищенко Карина  Піка Юрій  Погіблова Єлизавета Шаманов Сергій  Шамборська Мирослава (золота медаль) Шилко Олена (золота медаль) Шкаленко Артур 

15:28 22.07.2013

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування