Профорієнтація

Київського національного університету ім. Т. Шевченка

Найкращий ІТ-виш України за рейтингом Forbes - факультет комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка - запрошує вас на день відкритих дверей, що відбудеться онлайн 15 березня о 15:00 (п'ятниця) та 30 березня о 19:00 (субота). На зустрічі з викладачами та студентами факультету ви дізнаєтеся: - що вивчають на різних спеціальностях; - чи легко вступити на бюджет; - чи можна навчатися за обміном за кордоном; - які перспективи кар’єри в ІТ відкриває кібернетика; - яким є студентське життя на факультеті. Посилання на зустріч - у чаті абітурієнтів https://t.me/CyberHub_KNU/3. Тут ви зможете також поспілкуватися зі студентами й іншими абітурієнтами та в дружній атмосфері обговорити найгостріші питання, які вас цікавлять!

10:16 05.03.2024

Національний університет цивільного захисту України Факультет техногенно-екологічної безпеки

Сьогодні в багатьох сім'ях, де діти закінчують школу, вирішується питання про вибір професії, яка в наш непростий час дає можливість працевлаштування. Факультет техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України запрошує для навчання за спеціальностями: - "Цивільна безпека", освітня програма "Охорона праці" - "Екологія", освітня програма "Екологічна безпека"; - "Технології захисту навколишнього середовища", освітня програма "Техногенно-екологічна безпека!. Підготовка фахівців для підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та організацій всіх форм власності. Можливість навчання та стажування за кордоном з отриманням двох дипломів про вищу освіту: українського і європейського, що дає вільний доступ до ринку праці за кордоном. Військова кафедра, гуртожиток, допомога в працевлаштуванні студентів. Контрактне навчання. Вступ до факультету можливий за умови здачі ЗНО з конкурсних предметів на 100 балів і вище

18:13 23.02.2022

Вступ до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Вас вітає кафедра Виробництва приладів Приладобудівного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»!    У вкладеному файлі ми представили інформацію про спеціальності нашої кафедри, можливості, які відкриваються перед нашими студентами, перспективність навчання, що неодмінно зацікавить випускників Вашого навчального закладу.

18:10 23.02.2022

ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

Дякуємо Вам за плідну співпрацю в проведенні профорієнтаційних заходів та просимо Вас посприяти поширенню інформації серед підпорядкованих Вам закладів освіти, щодо онлайн-заходу: «Онлайн-зустріч з ректором НТУ «ХПІ» про свідомий вибір професій… та як правильно обрати предмети на ЗНО-2022».

10:47 10.02.2022