Одягни вишиванку, країно моя!

Дата: 20.05.2021 16:43

У невичерпній спадщині духовної культури українського народу є особлива, винятково важлива її частина – вишивка. Українська вишита сорочка втілює в собі одну з основних функцій, якої дотримувалися з давніх часів, — бути оберегом, а вишиванка — це не тільки символ краси, молодості, наслідування, а й наш генетичний код. Сьогодні, 20.05.21 року, уся наша шкільна громада традиційно відзначає День вишиванки. Ми дуже ретельно готувалися до свята: у вишиванки одяглися і учні, і вчителі, і школа. Учні 6-9 класів «вишивали узори з тривогою пополам» …на паркані!!!  Готували святкові панно і фотозону учні 10 - 11 класів. Початківці створили проєкт вишитого святкового хідника. Працівники Диканського краєзнавчого музею Дзюба Н.С. та Братський О.В. відгукнулися на нашу ініціативу та організували виставку вишиванок, які зберігаються у фондах музею. Цікавий екскурс у вишивану Диканщину вдало доповнив концерт, який підготували учні. Наші об’єднані зусилля  – це справжній святковий настрій, атмосфера єдності, почуття гідності і національної свідомості !