Безпека в Інтернет

On-ляндія

On-ляндія — це казкова країна, де діти почувають себе захищеними.
Вони знають, як правильно користуватися перевагами Інтернету.
On-ляндія  — це інтерактивний курс з інтернет-безпеки — спільна ініціатива програми Microsoft «Партнерство в навчанні», соціально відповідальних комерційних структур, неурядових організацій, за підтримкою громадського-соціальних діячів.

Цей сайт містить матеріали для дітей, батьків і вчителів (інтерактивні сценарії, короткі тести, готові плани уроків), завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. На сайті подано доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки, ознайомившись з якою навіть починаючі користувачі зможуть ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.

Сторінка сайту https://disted.edu.vn.ua/media/bp/html/etusivu.htm

Про Інтернет

Проект «Про Інтернет» розповідає про будову електронного мозку мережевого простору.
Ти дізнаєшся про те, як отримати доступ до знань, знайти потрібну інформацію, критично оцінити контент,
створити власний інтернет-проект, спілкуватися — і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки.

Сторінка сайту http://www.prointernet.in.ua/

Про кібербулінг для підлітків

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережами. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин.

10:20 30.03.2021

Правила користуванна комп'ютером та інтернетом

Проблема безпеки дітей при використанні комп'ютера та мережі Інтернет вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Існують прості правила користування комп'ютером та мережею Інтернет відповідно віковим категоріям.

12:44 07.09.2020